ابحث عن المنتجات التركية

Hatemoğlu / Mib Magazacilik Tic.A.S

3887
https://turktamam.com/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/36/hatim-1509898167.jpg
Hatemoğlu / Mib Magazacilik Tic.A.S
Adres: MİB MAĞAZACILIK TİC. A.Ş. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Turgut Özal Cad. No:153 İkitelli, Istanbul, Turkey
Kategoriler:
  • Firma Ayrıntıları
  • Harita
  • Galeri

Türkiye'nin özel sektördeki ilk hazır giyim markası olan Hatemoğlu, 1924'te açılan ilk mağaza ile birlikte Cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren sektörün öncü firmalarından biri oldu. "Hatem Bey'in oğlu" Mustafa Bey'in Kayseri'de açtığı ilk Hatemoğlu mağazasının ürünleri arasında erkek paltoları ve kadın mantoları yer alıyordu. 1950'lerde hazır giyimde müşterilerin talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini sürekli arttıran ve hazır giyime odaklanan Hatemoğlu, Ankara Radyosu'na reklam veren ilk Anadolu markası olarak kalite ve güvenin adresi oldu.

1962'de İstanbul'da ilk mağazasını açan Hatemoğlu, ilk ihracatını 1979'da İsviçre'de gerçekleştirdi. 1987 yılındaki Uludağ defilesi ile sektörde yepyeni bir çığır açan ve dünya trendlerini takip ederek birikimini yenilikçiliği ile bütünleştiren Hatemoğlu, markaları ile sürdürülebilir başarısını taçlandırdı. Üçüncü kuşağın yönetiminde ana markası "Hatemoğlu 1924" ile birlikte 2003 yılında “@html”nin temellerini atan, 2005 yılında ise "Hatem Saykı"yı hayata geçiren Hatemoğlu, 2010 yılından itibaren "hteen" ile genç müşteri kitlesine de zengin bir koleksiyon sunmaya başladı.

2024 yılında 100. yıl hedefini 1000 mağaza olarak belirleyen Hatemoğlu, kumaş seçimlerindeki titizliği ve modern tasarımlarıyla, kendini özel hisseden erkekler için, Kongo'dan, Azerbaycan'a,Türkmenistan'dan Çin'e uzanan, geniş yelpazede kendine özgü çizgisini ilk günkü gibi sürdürerek yeniliklerin öncüsü olmaya devam ediyor.

HATEMOĞLU
Hatemoğlu, 1924 yılında kuralan, klasik tarzıyla modernleşme sürecine büyük katkı sağlayan ilk hazır giyim markasıdır. Takım elbise, gömlek, kravat, palto, mont, pardösü, aksesuar, casual ve klasik ürün grupları ile orta yaş ve üzeri erkeklere hitap eden Hatemoğlu, detaylara önem veren seçici tarzı ile öne çıkmaktadır.

 HATEM SAYKI

Hatem Saykı, 2005 yılında kurulan kalite ve özgün stilin birleştiği çizgide farklılaşan hazır giyim markasıdır. Modern tasarımlarıyla stil sahibi genç ve orta yaşlı erkekleri buluşturan Hatem Saykı, takım elbise, gömlek, kravat, palto, kaban, pardösü, aksesuar ve damatlık ürünleri ile karizmatik giyim tarzının öncü markalarındandır.

html

Html, 2003 yılında kurulan yenilikçi ve dinamik tarzı ile spor giyinmeyi seven genç erkeklere hitap eden bir markadır. Ceket, pantolon, gömlek, mont, triko, jean, aksesuar ve casual ürün gruplarında farklılığını hissettiren html, özgün stil ve tutkunun adresi olmayı sürdürmektedir.

H-teen

H-teen, 2010 yılında kurulan Hatemoğlu’nun en genç ve en yeni markasıdır. Takım elbise, ceremonia (eğlence ve mezuniyet kıyafetleri) mont, triko, jean ürün gruplarıyla farklılığını hissettiren h-teen, genç, dinamik ve hayal gücü yüksek olan gençlerin tercih edilen markası olmayı sürdürmektedir.

Tür
Toptancı
Yol Haritası

Yeni Katılan Firmalar

شركة عبد الكافي لتجارة المنتجات التركية

شركة عربية في تركية تقوم بتصدير المنتجات التركية عالية الجودة الى جميع انحاء العالم

NİRAN KORKMAZ SCW MAKİNA

If you want to use Steam Car Wash Systems. You will want to see the CE certificate first. The CE certificate will show that a machine conforms to European Standards and that the machine is…

TEKNO PASLANMAZ

نحن شركة TEKNO PASLANMAZ التركية لصناعة الالات الالبان والاجبان والعسل ومشتقاتها وكافة الالات المواد الغذائية…

ERF GROUP MACHINERY EXPORT IMPORT LIMITED COMPANY

Dear All, Greetings! we have the pleasure to introduce ourselves as ERF GROUP-Yecoil hs 25 years experience in the industry of mechanical production. We are a manufacturer of a wide range…